fbpx

CHATKY – PODS ELITE, CLASSIC, T-POD

CHATKY ELITE
Chatky pro 2-3 osoby s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením
Máme 8 chatek ELITE (pro 2-3 osoby) s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením (s ručníky). Součástí kuchyněk jsou mikrovlnné trouby, lednice a rychlovarné konvice. Všechny chatky jsou vybaveny přímotopy a kvalitními lůžkovinami včetně povlečení. Chatky jsou určeny pro celoroční obývání.


CHATKY CLASSIC PRO 3-5 OSOB
Chatky bez kuchyňky a sociálního zařízení, ale v areálu je společná kuchyň, WC a sprchové kouty pro všechny naše hosty. Všechny chatky jsou vybaveny přímotopy a kvalitními lůžkovinami včetně povlečení. Chatky jsou určeny pro celoroční obývání.


CHATKY T-POD PRO 4 OSOBY
Nabízíme 8 čtyřlůžkových chatek (manželská postel a dvě samostatná lůžka) ve tvaru T se vstupem uprostřed a rozděleným na dvě části. Ideální pro rodinu se dvěma dětmi. Chatka 12 má nejvyšší soukromy a chatky 17, 18, 19 jsou samostatné a nabízejí vynikající soukromy pro 3 rodiny nebo skupinu 12 osob. Chatky bez kuchyňky a sociálního zařízení, ale v areálu je společná kuchyň, WC a sprchové kouty pro všechny naše hosty. Všechny chatky jsou vybaveny přímotopy a kvalitními lůžkovinami včetně povlečení. Chatky jsou určeny pro celoroční obývání.