Proč do ciziny?
Když krásu máte doma.

  • Gallery 1 photo
  • Gallery 1 photo
  • Gallery 1 photo
  • Gallery 1 photo
  • Gallery 1 photo
  • Gallery 1 photo

Srubový kemp zvíkov village

Srdečně Vás vítáme ve Srubovém kempu Zvíkov Village!


Jsme celoroční moderní rodinný kemp ve skandinávském stylu a nacházíme se v jedné z nejkrásnějších oblastí jižních Čech – u hradu Zvíkov, na soutoku Vltavy a Otavy. Překrásné okolí nabízí řadu kulturních památek a přírodních klenotů, které sem každoročně lákají tisíce turistů a výletníků i z celého světa. Milovníci piva si zde rovněž přijdou na své, protože malebná obec Zvíkovské Podhradí se mimo jiné pyšní i vyhlášeným pivovarem.

Jak si představujete svoji dovolenou? Chcete si dopřát soukromí a naprosté pohodlí? Pak Vám nabízíme ubytování ve 4 luxusních srubech. V každém plně vybaveném srubu se pohodlně ubytuje 8-14 hostů. Ve 2 srubech jsou sauny, kde můžete nerušeně relaxovat.

Upřednostňujete tradiční kempování v chatkách, stanech nebo obytných vozech? I tady Vám vyhovíme! Naši chatovou osadu tvoří 28 krásných a útulných chatek pro 2-5 osob. 8 chatek má vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Samozřejmostí je i společná kuchyňka, WC a sprchy pro všechny naše hosty. Máme dost místa pro stanaře a pro Vaše větší pohodlí můžete využít i elektrické přípojky. Pro všechny hosty s karavany a obytnými vozy máme kromě elektrických přípojek také přípojky na vodu a kanalizaci.

Celý areál je oplocený a v nočních hodinách příjemně osvětlen uličními lampami, takže ani v noci se tu neztratíte a nezabloudíte 😀

Co podniknout ve volném čase? Můžete vyrazit do nejbližšího okolí za kulturou a do přírody, ať už pěšky, na kole nebo autem. O tipy na výlety, nápady a inspiraci pro aktivní odpočinek tu opravdu není nouze. V areálu můžete samozřejmě posedět u táboráku, pokochat se úžasnou vyhlídkou, rybařit, grilovat, sportovat, koupat se, dovádět s dětmi nebo se v klidu procházet v našem údolí.

Čtyřnozí miláčci jsou u nás vítáni! Jsou součásti rodiny, a tak i oni si zaslouží odpočinek v klidném a přátelském prostředí 😁

V průběhu celého roku se pro Vás snažíme pořádat nejrůznější společenské, sportovní a charitativní akce. Program akcí naleznete v kalendáři na našich webových stránkách. Je také pravidelně aktualizován a sdílen na sociálních sítích.

Jsme rovněž připravení uspořádat pro Vás na míru soukromé oslavy, teambuildingy, svatby a další akce dle Vaši potřeby.

Snažíme se k Vám přistupovat individuálně a maximálně vyhovět Vašim potřebám. Proto budeme velice rádi, když nám sdělíte, co u nás postrádáte, co byste uvítali, co se Vám u nás líbí. Oceníme Vaše nápady, návrhy a podněty a budeme se snažit i díky Vám stále zlepšovat 😊

Plan kempu

VIDEO